Zaloguj się   
utwórz konto

Apteka Jaśminowa
zaawansowane
Banery
Kategorie produktów
rozwiń
Logowanie
Zaloguj się   
utwórz konto

Wyszukiwarka
zaawansowane
Certyfikat Solgar

 

Legalna Apteka

Znajdujesz się tutaj:   Apteka Jaśminowa / Serce, Układ krążenia / Żylaki i żyły / DIH Max Comfort 1000mg

DIH Max Comfort 1000mg

DIH Max Comfort 1000mg
Producent: HASCO-LEK S.A.
Kategoria: Żylaki i żyły
Dostępność:
Opakowanie:
1
cena:
25.99zł

Napisz do nas

token

DIH Max Comfort 1000mg 30tabletek

Zastosowanie:

Tabletki DIH Max Comfort to lek stosowany w leczeniu objawów niewydolności żylnej nóg. Łagodzi bóle i nocne kurcze nóg, obrzęk i uczucie ciężkości. Poprzez swoje działanie ochronne na naczynia, leczy żylaki nóg, pajączki spowodowane pęknięciami naczyń krwionośnych oraz objawy żylaków odbytu.

Wskazania:

Lek DIH Max Comfort zawiera zmikronizowaną diosmine w dawce aż 1000mg. Diosmina działa ochronnie na naczynia krwionośne. Zwiększa ich elastyczność i stan napięcia co poprawia powrót krwi z układu żylnego kończyn dolnych, zmniejsza ciśnienie żylne i zastój żylny w kończynach dolnych. Diosmina zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń włosowatych i działa przeciwobrzękowo. Substancja lecznicza w formie zmikronizowanej szybciej i łatwiej się wchłania co zwiększa skuteczność działania leku.

Dawkowanie:

Zazwyczaj stosowana dawka leku to 1 tabletka powlekana na dobę podczas posiłku.
Jedynie w przypadkach zaostrzenia dolegliwości spowodowanych żylakami odbytu zaleca się okresowe podawanie większych dawek: po 1 tabletce powlekanej 3 razy na dobę przez 4 dni, a przez kolejne 3 dni po 1 tabletce powlekanej 2 razy na dobę, rano i wieczorem.

Skład:

Substancją czynną leku jest zmikronizowana diosmina. 1 tabletka powlekana zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy.
Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), magnezu stearynian, otoczka Opadry II Pink 85F24220 o składzie: alkohol poliwinylowy, częściowo zhydrolizowany, makrogol/PEG MW 3350, makrogol 4000 JP, talk, tlenek żelaza czerwony (E 172), tlenek żelaza żółty (E 172), tytanu dwutlenek (E 171).

Postać: tabletki powlekane

Objętość: 30 sztuk

Producent: HASCO-LEK S.A.

Promocje i nowości
Apteka Jaśminowa
ul. Polna1, 21-010 Łęczna

tel: (81) 752 10 86
e-mail: info@aptekazpasja.pl
dotpaypaczkomatyvis master
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij