Zaloguj się   
utwórz konto

Apteka Jaśminowa
zaawansowane
Banery
Kategorie produktów
rozwiń
Logowanie
Zaloguj się   
utwórz konto

Wyszukiwarka
zaawansowane
Certyfikat Solgar

 

Legalna Apteka

Znajdujesz się tutaj:   Apteka Jaśminowa / Rzuć palenie / Nicorette Spray 1mg/dawke 1 sztuka

Nicorette Spray 1mg/dawke 1 sztuka

Spray do stosowania w jamie ustnej 150 dawek

Nicorette Spray 1mg/dawke 1 sztuka
Producent: McNeil AB
Kategoria: Rzuć palenie
Dostępność: Tak
Opakowanie:
1
cena:
49.99zł

Napisz do nas

token

Nicorette Spray 1mg/dawke 1 sztuka 

Zastosowanie:

Nicorette Spray zawiera 1 mg nikotyny w każdej dawce. Nicorette Spray już po 60 sekundach przynosi ulgę, zwalczając potrzebę zapalenia papierosa. Zawarta w nim nikotyna błyskawicznie wchłania się do organizmu przez błonę śluzową jamy ustnej, natychmiast zmniejszając pragnienie zapalenia papierosa. Dzięki zwalczeniu głodu nikotynowego tak szybko, jak to tylko możliwe, jesteś w stanie odzyskać kontrolę nad swoim organizmem i łatwiej Ci ograniczyć lub rzucić palenie.

Wskazania:

Wygodna forma podania umożliwia Ci dostarczenie nikotyny, do której przyzwyczajony jest Twój organizm. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zabieganych, które zmagają się z silną i często niedającą się przewidzieć potrzebą zapalenia papierosa, bez względu na to czy próbują jedynie ograniczyć, czy też całkowicie rzucić palenie.
Udowodniono klinicznie, że stosowanie sprayu Nicorette Spray ponad dwukrotnie zwiększa szanse na pomyślne rzucenie palenia, niż kiedy zdajesz się wyłącznie na swoją siłę woli.

Dawkowanie:

Najpierw zastosuj jedną dawkę, a następnie, jeśli głód nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, rozpyl drugą dawkę. Jeśli konieczne jest podanie dwóch dawek, następnym razem można zastosować od razu dwie dawki. W przypadku większości palaczy, oznacza to około 1 lub 2 dawki co 30 minut do 1 godziny. Maksymalna dopuszczalna dawka to 2 podaniajednocześnie lub 4 podania w ciągu godziny. Maksymalna dawka dobowa to 64 podania w ciągu 16 godzin.

Skład:

1 dawka dostarcza 1 mg nikotyny.
Składniki pomocnicze: glikol propylenowy, etanol bezwodny, trometanol, poloksamer 407, glicerol, sodu wodorowęglan, lewomentol, aromat miętowy, aromat chłodzący, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (10%) (do ustalenia pH 9) i woda oczyszczona.

Postać: spray do stosowania w jamie ustnej

Objętość 13,2ml (150 dawek)

Producent: McNeil AB

Promocje i nowości
Apteka Jaśminowa
ul. Polna1, 21-010 Łęczna

tel: (81) 752 10 86
e-mail: info@aptekazpasja.pl
dotpaypaczkomatyvis master
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij